Naše nová realizace proběhla ve spolupráci s firmou Loxone. Sauna je zde pevně zakomponovanou součástí chytré domácnosti. Umí se sama rozsvítit, vytápí se na komfortní teplotu dle přání zákazníka, podle nálady si si lze zvolit barvu osvětlení a spustit relaxační hudbu z  tabletu či mobilu. Vše lze ovládat přímo z webového prohlížeče

Sauna jako součást inteligentního domu umí spoustu věcí a nepotřebuje téměř žádnou obsluhu. Vestavěné sauny je možné připojit do systému Loxone Smart Home a již nebudete potřebovat žádné další ovládací prvky. I saunování tak dnes může být zcela jednoduché a pohodlné.

Saunu si zapnete z pohovky v obývacím pokoji a ve chvíli, kdy bude sauna vyhřátá na správnou teplotu, sama vás na to upozorní. Když do sauny přijdete, rozsvítí se světlo přesně podle Vaší nálady a pustí Vaše oblíbená hudba. Po saunování se sama o sebe postará: bez zásahu uživatele se sama odvětrá a vysuší. Navíc si saunu můžete zapnout dopředu, například když se vracíte v zimě z hor.

 

Díky velkoformátovému prosklení s krásným madlem Premium se sauna musí vždy vyhřívat výkonějšími kamny, v tomto případě Harvia Elegance F10,5 o výkonu 10,5 kW. Kamna i bezpečnost saunujících chrání krásná ohrádka z olše.

Sauna je obložená úzkými palubkami osiky profilu 12x65 mm. Lavice a zádové opěrky jsou vytvořeny z osiky v úpravě Termowood, masivnějšího profilu 28x90 mm. Jako stylový a zároveň funkční doplněk je zvoleno nerezové vědro s naběračkou Harvia.

06-vestavena-sauna-jako-soucast-chytre-domacnosti

Popis a rozměry

Popis:

Vestavěná chytrá finská sauna 

 

Rozměry:
180 x 180 x 200 cm

Materiál

  • obklad z osiky úzkého profilu 12 x 65 mm
  • interiér z Termoosiky masivnějšího profilu 28 x 90 mm

Dveře:
8 mm bezpečnostní kalené sklo čiré, celoprosklení, madlo Premium

Vybavení

Kamna: 
Harvia Elegance F10,5 

Osvětlení sauny:
Loxone Smart Home

Zavřít
Loading...