Luxusní saunu Harvia Infinity jsme postavili pro zákazníka v Karlových Varech. Harvia Infinity je stylová designová sauna, kterou jinde v Evropě mimo Finska nenaleznete. Použití prémiových materiálů s rohovým prosklením a ostrými vnějšími hranami, vybroušená kamna se světly vycházejícími z ohrádky kamen, čistota provedení, ale i vtipně provedené detaily jako je stínování prosvětlení opěrky hlavy - to vše z této sauny vytváří šperk, hodící se do moderní domácnosti. Zakulacený termoolšový interiér Harvia Solar naopak saunu zjemňuje, radius na hranách sedáků zpříjemní pobyt v sauně a krásně ladí s ohrádkou kamen. Světlá bezsukatá osika je použita na stěny, aby vytvářela kontrast s Termoolšovým stropem, interiérem a lištami.

 

Kamna Harvia Elegance (dnes již vyřazena z nabídky) mají s ohledem na velkou prosklennou plochu výkon 10,5 kW . Umožňují samozřejmě polévání vodou a tím tvoření parních nárazů, vlhkost v sauně se dá zkontrolovat na teploměru s vlhkoměrem v příhodné kombinaci Termoolše - nerez.

Prosklení je dole uchycené do úzkých alu lišt, navrucených do podlahy, dveře zdobí vertikální olšové madlo. Zvenku je použitá černě lakovaná dýha, hodící se do moderních minimalistických interiérů, kde struktura dřeva nemusí být žádoucí.

01-soukroma-sauna-v-karlovych-varech

Popis a rozměry

Popis sauny:
Rodinná typizovaná sauna Harvia Infinity

Rozměry sauny: 

2170 x 2170 x 2050 mm

Materiál

Materiál: 
obklady stěn sauny – osika profilu STP v kombinaci s Termoolšovým stropem profilu STP
dřevo lavic sauny – Termoolše v designu Harvia Solar

Dveře:

8mm kalené bezpečnostní sklo, jsou součástí přední celoprosklené stěny, umístění v alu lištách na podlaze.

Vybavení

Kamna: 
Finská saunová kamna Harvia Elegance o výkonu 10,5 kW, ovládaná jednotkou Harvia Griffin.

Osvětlení sauny:
Ve stínítku v designu Harvia Solar, světlo s krytím IP44, ovládané z jednotky Harvia Griffin.

Zavřít
Loading...