Hledat odpočinek a relaxaci je naprosto přirozené. Rodina Havlíčkových se rozhodla si tento sen splnit tím nejlepším možným způsobem. Ve svém domě uvolnili nevyužitý prostor a rozhodli se v něm vybudovat saunu. 

 

Jejich sklep nabízel ohromný potenciál – vstup do něj je směrem na jih přímo do zahrady. Sklep je u rybníka s venkovním bazénkem, kde se může člověk po saunování vykoupat nebo skočit rovnou do vody.

 

Sklep rodiny Havlíčkových byl zkrátka ideálním místem na saunu a domací wellness centrum! Do sklepa se tedy architekti rozhodli umístit tradiční finskou saunu. Havlíčkovi požadovali následující: "Sauna minimálně pro dva, ne příliš drahá, klasické finské zpracování, možnost polévat saunová kamna vodou." A přesně takové bylo zadání pro projektanty týmu Finskasauna.cz.

16-sauna-poradu-jak-se-stavi-sen

V rámci saunovacího cyklu se tak můžou manželé ochladit venku nebo v luxusní sprše s masážními tryskami. Jaká jsou však bezpečnostní pravidla pro instalaci sauny? Do jakých prostor se sauny nedoporučují? A jak by měla vypadat relaxační místnost po saunování? Na tyto otázky, stejně jako na další, vám rádi odpoví naši zkušení prodejci Finskasauna.cz, kteří nabízí možnost konzultace v pobočkách v Brně, Praze a Českých Budějovicích. Design wellness centra má svá pravidla – na jedné straně elegance a luxus, na druhé praktičnost a bezpečí.

Na samotnou realizaci bylo pouhých 8 dnů. Přesně tolik stačilo projektantovi a šikovným řemeslníkům Finskásauna.cz pro zhotovení nádherné sauny. Finský výrobce Harvia dodal z Finska saunu za neuvěřitelné 3 dny. Na celý pořad včetně reakce rodiny Havlíčkovových se můžete podívat zde.

Zavřít
Loading...