Sauny - prodej a výroba saun, infra sauny,sauna - Půjčovna nářadí - Saunová kamna, dveře do sauny , na míru
Volejte zdarma 800 500 600
Sauna legend sliderSauna forte sliderSauna solide sliderSauna black slider  


Půjčujeme značkové elektrické ruční nářadí, které je vhodné pro stavbu saun. Podle potřeb našich zákazníků neustále tento sortiment doplňujeme a obnovujeme. Dobu zapůjčení strojů přizpůsobujeme potřebám zákazníka. K našim strojům půjčujeme široký sortiment příslušenství a na prodejně je možné zakoupit spotřební materiál. V případě zájmu či dotazů kontaktujte prosím naši půjčovnu na tel: 606 646 269

Půjčovna nářadí finskasauna

    Ceny:

 
Cena včetně DPH na 1 den
Kauce
Pily pokosové    
Pokosová pila Hitachi   530 Kč 10 000 Kč
     
Pneumatické nářadí    
  Pneu sponkovací pistole
Bosch:
  255 Kč  3 500 Kč
Pneu hřebíkovací pistole Makita   200 Kč  1 500 Kč
Kompresor Hitachi   310 Kč  5 000 Kč
     

Vrtací aku šroubovák
   
 Akuvrtačka  320 Kč  5 000 Kč

 


Při nákupu materiálu nad 30000 Kč (dřevo, dveře atd.) Získáváte kredit na půjčení nářadí na jeden víkend zdarma. Možnost osobního odběru v Brně nebo poslání nářadí společně s materiálem po zaplacení kauce. Vrácení nářadí je potom možné opět osobně nebo po domluvě přepravní společností. Při vypůjčení je potřeba vyplnit smlouvu o výpůjčce (připravíme na místě či stáhněte zde). 
 

Půjčovní řád

 

Úvodní ustanoveníTento půjčovní řád je závazný pro pronajímatele na straně jedné a nájemce (zákazníka) na straně druhé. Smluvní vztah ve věci zapůjčení nářadí vzniká podpisem půjčovní smlouvy a řídí se dle tohoto půjčovního řádu.


 Uzavření smlouvy


Pro uzavření smlouvy je třeba, aby zákazník: a) byl starší 18 let, b) předložil 2 platné doklady určující jeho totožnost (za průkaz totožnosti se považuje občanský průkaz, pas, řidičský průkaz, rodný list, služební průkaz policie), c) složil kauci určenou půjčovnou, jejíž výše se řídí hodnotou půjčovaného nářadí. Technický stav půjčovaného nářadí je kontrolován pronajímatelem i nájemcem při vydávání i při vracení stroje – případné závady se uvedou v půjčovní smlouvě (závady, které nebrání řádnému a bezpečnému užívání). Nájemce se zavazuje používat předmět pronájmu pouze pro práce, na které je určen, v souladu s dodržováním předpisů BOZ a používáním ochranných pomůcek.

 Ceny půjčovného


 Ceny půjčovného jsou smluvní a jsou uvedeny v ceníku půjčovny na provozovně a na této straně.

 Povinnosti nájemce (zákazníka)Lhůta půjčky je uvedena na půjčovní smlouvě a je závazná. V případě, že zákazník půjčené nářadí potřebuje déle, je povinen půjčovní smlouvu prodloužit telefonicky nebo emailem. V případě překročení 24hod. lhůty půjčení: o 1 hodinu – platba se zvyšuje o 1/4 denní sazby, o 3 hodiny – platba se zvyšuje o 1/2 denní sazby, o 5 hodin – platba se zvyšuje o jednodenní sazbu. V případě, že dojde k poruše vypůjčeného nářadí v rozsahu, který brání jeho řádnému využití, je třeba tuto skutečnost okamžitě reklamovat. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel a půjčovné bude účtováno v plné půjčovní době. Zákazník nesmí žádným způsobem do vypůjčeného nářadí zasahovat, případně jej opravovat. V případě, že toto nedodrží, ponese všechny náklady vzniklé takovým zásahem. Poškození motorického rázu jsou rizikem půjčovny, pokud nedošlo k prokazatelnému přetížení stroje, tj. extremnímu namáhání (týká se i nástrojů). Mechanická poškození hradí zákazník – např. poškozený kabel či pádem, přejetím či jiným způsobem poškozený stroj. Náklady spojené s opravou tohoto poškození mohou být hrazeny ze složené kauce buď při vrácení stroje (pokud je lze ihned stanovit), nebo zálohově.

Upozornění


Prosíme zákazníky, aby si při předvedení a převzetí stroje zkontrolovali jeho stav. V případě poškození nástroje účtuje pronajímatel poměrnou hodnotu počítanou z ceny nového nástroje. V případě odcizení či ztráty půjčeného nářadí dle rozpisu v nájemní smlouvě uhradí nájemce zůstatkovou hodnotu z pořizovací ceny, kterou stanoví pronajímatel.

Zavřít
Loading...