1. Spojíte se s námi

 

První krok k vaší vysněné sauně.
Zavoláte nebo vyplníte poptávkový formulář.

 

Co nejdříve se vám ozveme zpět a domluvíme si setkání.

realizace1

2. Schůzka u kávy nebo za počítačem

 

Ideální je probrat vaše představy na osobní schůzce, třeba u kávy. Ať už v showroomu v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Bratislavě nebo přímo na centrále společnosti v Brně. Když to nepůjde osobně, můžeme si jen zavolat.

 

Probereme vaše představy a možnosti, typ sauny, vzhled i umístění. Půjdeme do detailů, které vás zajímají. Doporučíme nejvhodnější řešení a dáme vaší sauně reálné základy.

realizace2

3. Výběr materiálů a produktů

 

Společně se podíváme na varianty materiálů pro stěny sauny, lavice a dveře. Díky vystaveným vzorkům si je můžete reálně osahat. Projdeme také všechny technologie, které jsou součástí sauny, jako druh topidla, osvětlení a ozvučení sauny.

 

V tuto chvíli je také nejlepší čas na vaše dotazy nebo změny. Není vám něco jasné, chcete přidat unikátní řešení nebo mít co nejúspornější saunu? Vyladíme návrh podle vašich představ.

 

Jakmile budeme mít jasno v tom, co hledáte, vytvoříme pro vás návrh sauny v digitální podobě. Na základě vybraných materiálů a produktů vám pošleme cenovou kalkulaci a časový harmonogram výroby a instalace sauny.

realizace3

4. Zaměření a podpis smlouvy

 

Přijedeme a zaměříme prostor pro saunu. Po odsouhlasení projektu vše stvrdíme podpisem smlouvy. Dle naplánovaného harmonogramu začneme na truhlářské dílně připravovat interiér a další komponenty sauny.

realizace4

5. Výroba sauny, instalace na místě

 

Obvyklá doba dodání sauny je 2-3 měsíce. Je třeba brát ohled na typ a složitost sauny. Většina produktů a materiálů pochází z Finska, obvykle je navíc máme k dispozici na vlastním a největším skladovém centru v České republice.

 

Samotná instalace u vás zabere zhruba 1-2 dny. Připravíme konstrukci, izolaci, saunu usadíme, zapojíme elektroniku, poradíme si s nepravidelnými stěnami a jinými nástrahami.

realizace5a

6. Předání sauny

 

Vaše sauna je hotová, vyzkoušená a připravená k prvnímu saunování. Předtím vás ještě seznámíme s tím, jak o saunu pečovat.

 

Vstupte dovnitř a dopřávejte si pravidelnou úlevu od stresu každodenního života. Doma ve vlastní vysněné sauně.

realizace5

Ukázky našich realizací saun na míru

Finská sauna s osvětlením

Brno - Medlánky

Jednoduchá a přitom luxusní.
Finský smrk, masivní hrany,
černé doplňky.

reference-sauna

Nezávazná poptávka

Po odeslání Vás kontaktujeme a domluvíme detaily.

Pomůže nám to s přidělením vhodného obchodníka

Pochopíme lépe Vaše představy o prostoru a sauně
Vybrat soubory k uploadu

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.
Zavřít
Loading...