Poradna

Odborník radí: jak nejlépe vybrat domácí saunu?

Náš odborník Zdeněk Kolář vám objasní rozdíly mezi jednotlivými typy saun a doporučí, jak vybrat saunu, která splní vaše očekávání.

Číst více

Stavba domácí sauny: na co se předem připravit?

V článku se dozvíte, jak by měla vypadat stavební připravenost před realizací vaší domácí sauny, aby montáž měla co nejhladší průběh.

Číst více

Výhody infrasauny: v čem se liší od finské či parní sauny

  Ve finských saunách je hodně teplo, v parních hodně vlhko. Infrasauny fungují na odlišném principu, záření proniká přímo do vaší pokožky, svalů i kloubů.

Číst více

Jaké doplňky by vám v sauně rozhodně neměly chybět?

Zpříjemněte si saunování a pořiďte si doplňky do sauny, které vám zajistí dokonalý komfort. Které vychytávky by vaší pozornosti rozhodně neměly uniknout?

Číst více

Nejlepší dřevo do sauny? Volte ideálně severské dřeviny

Průvodce pro výběr vhodného dřeva do sauny. O které dřevo je třeba se více starat, kdy se rozhodnout pro tepelně upravené dřevo, co je abachi a další zajímavosti.

Číst více

Co byste měli vědět o saunování

O léčebných a relaxačních účincích saunování není pochyb. Vždyť teplovzdušné lázně znal s nejvyšší pravděpodobností už pračlověk v mladší době kamenné.

Číst více

Co je sauna?

Sauna je původní finské slovo označující malé stavení nebo místnost, která se po vytopení používá jako ohřívárna při saunování. Vnitřek sauny je dobře izolovaný od okolí, vykládaný dřevem, které…

Číst více

Stačí jen zadat poptávku a my Vás kontaktujeme

Originální sauna na míru může být Vaše

Více
infobox
Zavřít
Loading...