Známe perfektně náš produkt, nejlépe, nikdo jiný jej tak dobře nezná - k tomu nám pomáhá náš Finský partner Harvia, který je v samotném srdci kolébky saunování. Je špička v oboru a proto jsme přesvědčení, že máme dokonalý produkt, o který se můžeme opřít. V tom co děláme, se snažíme být nejlepší na trhu a daří se nám. Jsme schopni přenést z Finska atmosféru saunování a samotnou saunu lépe než ostatní konkurenční firmy, sauna je lety prověřená kulturní záležitost. K finské tradici neodmyslitelně sauna patří a my toho můžeme být součástí a tvořit v Česku něco co dává smysl.

 

Víme jak udělat (produkt, služby, servis) co nejlépe a jsme na to hrdi, snažíme se zlepšovat, chceme se učit a zdokonalovat, co neumíme se rádi naučíme a uděláme lépe, procesy zefektivňujeme, Spolupracujeme s odborníky a profesionály ve svých oborech a tak se neustále zdokonalujeme.

 

Naše mise

Dodávat kvalitní řešení individuálně každému zákazníkovi, přesvědčit zákazníka o správnosti zvoleného řešení a šířit severskou kulturu saunování.

 

Naše cíle
  • Trvale udržitelná pozice na trhu, chceme být stabilní za 20 let
  • Spokojený a fungující tým
  • Co nejkvalitnější služby a podpora
  • Co nejrychlejší a nejodbornější řešení potřeb zákazníka, zákazník je náš rovnocenný partner

 

Práci děláme s láskou. Sauna nás baví.
Zavřít
Loading...