Sauny - prodej a výroba saun, infra sauny,sauna - Harvia - Saunová kamna, dveře do sauny , na míru
Volejte zdarma 800 500 600
Sauna legend sliderSauna forte sliderSauna solide sliderSauna black slider  


Sauna – přirozená  pohoda a relaxace  pro organismus.

Harvia Oy činí z vytížených lidí současné doby lidi uvolněné a relaxované. Ve středu hektického života Vám Harvia sauna nabízí příležitost přírozeného stavu odpočinku plynoucího z tradice finské sauny a finského saunování.  V saunách firmy Harvia Vám doplňkové elementy z přírodních materiálů - dřevo, lávové kameny a voda svou kombinací umožní opravdové psychické i fyzické uvolnění.  

Populární modely Harvia byly vyvíjeny pro každodenní užívání. Každá saunová kamna reprezentují nejvyšší technickou kvalitu. Saunová kamna nejsou pouze ekonomická k dennímu užití, ale také přináší dotek stylového designu do Vaší sauny a přináší Vám opravdový pocit osvěžujícího saunování. Velká nabídka výrobků uspokojí jak běžné uživatele tak i komerční provozovatele saun. Kontrolní jednotky saunových kamen přináší správné řešení pokud požadujete jednoduchou regulaci vašich saunových kamen. Více na www.harvia.fi.    

Již více než 60 let  se ve světě používají sauny Harvia.
Harvia vyvinula širokou škálu produktů do sauny  pro potřeby různých typů saun. Společnost byla založená v roce 1950. Založil ji  pradědeček Tapani Harvia a rozšiřoval svůj projekt po desetiletí z malé umělecké dílny až do vedoucího světového producenta saunových kamen. Harvia zůstala finským rodinným podnikem a nyní zaměstnává více jak 300 lidí.
Zavřít
Loading...