Sauny - prodej a výroba saun, infra sauny,sauna - Jak se staví sen - Saunová kamna, dveře do sauny , na míru
Volejte zdarma 800 500 600
Sauna legend sliderSauna forte sliderSauna solide sliderSauna black slider  

Projekt sauny "Jak se staví sen"

  Je přirozené hledat odpočinek a relaxaci. Rodina Havlíčkových se rozhodla si tento sen splnit. Ve svém domě uvolnili nevyužitý prostor. Jejich sklep nabízí ohromný potenciál – vstup do něj je směrem na jih přímo do zahrady. Sklep je u rybníka s venkovním bazénkem, kde se může člověk po relaxaci vykoupat a nebo skočit po sauně přímo do vody, aby schladil svůj rozehřátý organismus. Tento sklep je opravdu ideálním místem na saunu a domací wellness centrum! Do sklepa se tedy architekti rozhodnou umístit pořádnou finskou saunu. Sauna minimálně pro dva, ne příliš drahá, klasické finské zpracování, možnost polévat saunová kamna vodou. Přesně takové bylo zadání pro projektanty týmu Finskasauna.cz. 
 V rámci saunovacího cyklu se tak budou manželé moci ochladit venku anebo v luxusní sprše s masážními tryskami. Jaká jsou však bezpečnostní pravidla při instalaci sauny? Do jakých prostor se sauny nedoporučují? A jak by měla vypadat relaxační místnost po saunování? Na tyto otázky stejně jako na další Vám rádi odpoví naši zkušení prodejci Finskasauna.cz , které nabízejí možnost konzultace v pobočkách v Brně a Praze. Design wellness centra má svá pravidla – na jedné straně elegance a luxus, na druhé praktičnost a bezpečí.
 Podívejte se, jak si lze vytvořit domácí wellness ve spolupráci s námi!
Na samotnou realizaci bylo pouhých 8 dnů. Přesně tolik stačilo projektantovi a šikovným řemeslníkům Finskásauna.cz pro zhotovení nádherné sauny. Harvia Oy dodala z finska saunu za neuvěřitelné 3 dny.
 
Video z realizace sauny je ZDE
 
Jak se staví sen Sauna 12 Jak se staví sen Sauna 19 Jak se staví sen Sauna 13
Prostory před zahájením prací. Fotografie realizačního týmu při předání hotového projektu.
Jak se stavi sen 1a  
Jak se staví sen Sauna 14 Jak se staví sen Sauna 20 Jak se staví sen Sauna 21 Jak se staví sen Sauna pohled vnější Jak se staví sen Sauna 3
Fotografie vestavby sauny.
 
Jak se staví sen kout vedle sauny Jak se staví sen Sauna 11 Jak se staví sen Sauna 2 Jak se staví sen Sauna 18
Pohledy směrem na sprchový kout.
 
Jak se staví sen Sauna 24 Jak se staví sen Sauna 1 Jak se staví sen Sauna 4 Jak se staví sen Sauna 9 Jak se staví sen Sauna 15 Jak se staví sen Sauna 6 Jak se staví sen Sauna 6 Jak se staví sen Sauna 5 Jak se staví sen Sauna 7 Jak se staví sen Sauna 14
Pohledy na hotové domací wellness centrum.
www.finskasauna.cz
Zavřít
Loading...