Sauny - prodej a výroba saun, infra sauny,sauna - Venkovní zahradní sauny - Venkovní sauny - rozcestník - Saunová kamna, dveře do sauny , na míru
Volejte zdarma 800 500 600

 Kelo sauna Kietele   Sudová sauna Oval sauna smrk
 
Srubové sauny KELO
Roubené sauny Sudové sauny Oválná sauna 
Srubové sauny jsou stavby vyráběné z ručně odkornatělé kulatiny. Kvalitní dřevo si zachovává dobré izolační vlastnosti a svou přírodní křivost. po většině obvodu kmene proto zůstávají letokruhy, které jsou nenarušené. Oproti trámu čtvercového průřezu si kulatina uchová vyšší životnost. Roubené sauny jsou vyráběné z hraněného masivu severského smrku nebo borovice. Sauny tohoto typu umožňuji velkou variabilitu s možností uzpůsobení konstrukce požadavkům zákazníka. V nabídce jsou, jak typové sauny tak jejich atypické verze. Sudové sauny k nám přichází také ze severu. Tento typ saunování je tradiční v zemích jako Švédsko , Litva, Lotyšsko, Estonsko, Finsko. Stavba umožňuje jedoduchou instalaci na vybrané místo na zahradě.
Oválná sudová sauna je novinkou v našem sortimentu. Jedná se o oválnou sudovou saunu, typickou pro severské země jako je Finsko, Švédsko, Estonsko. Dodávána jako kompletně.
 Sauna Kota

Finské sauny Kota
 
   Zavřít
Loading...