Sauny - prodej a výroba saun, infra sauny,sauna - Venkovní zahradní sauny - Sudové sauny - Saunová kamna, dveře do sauny , na míru
Volejte zdarma 800 500 600

Sudová saunaUnikátní sudová sauna - to je typický severský styl.

   Sudová sauna je v podstatě klasická venkovní sauna, jenž však mezi ostatními vyčnívá svým designem. Díky němu můžete dokonce saunu považovat i za stylový zahradní nábytek, či dokonce stylotvorný středobod Vaší zahrady.

    Tloušťka stěn je 42 mm. Vnější povrch je celý ze dřeva thermowood - borovice, je dostupná však také levnější varianta sudu - ze skandinávského smrku. Thermowood je dřevo lépe odolného vnějším vlivům. Lavice jsou o šířce 50 cm, na výběr máte buďto osikové, či za stejnou cenu olšové. Podlážka sauny je podle volby obložení buď smrková, či termoborovicová.

    Sauny jsou napouštěné před dodávkou olejem na dřevo značky Remmers. Střecha je pokryta odolným asfaltovým šindelem Katepal (červený/černý/modrý/zelený), ale může být dodána i bez šindelů, a to buď jako finální povrch nebo příprava pro stříšku například s malým krovem. Vnitřní stěny jsou natřeny ochranným parafínovým olejem, jako ochrana před vlhkostí a šednutím. Konstrukce sudové sauny a správně nadimenzovaná ventilace udržuje v sauně správnou hladinu kyslíku. Rovnoměrné teplo bez výkyvů a efektivní cirkulace prohřátého vzduchu zajistí příjemný zážitek ze saunování.

   Součástí dodávky každé této sauny nejsou saunová kamna - vyberte si, zda saunu chcete osadit elektrickými kamny, či kamny na dřevo. Elektrická kamna mají výhodu v bezobslužnosti, s kamny na dřevo zase zažijete autentickou finskou saunu, tak jak se provozuje již po staletí.

V případě volby elektrických kamen Vám doporučíme vhodný model kamen Harvia z naší nabídky, dle velikosti sauny a Vašich požadavků. U elektrických kamen nejsou ochranné štíty nezbytné. 

V případě volby kamen na dřevo Vám zdarma dodáme dva ochranné mineritové štíty (zadní a spodní štít). V případě zájmu jsme za příplatek schopni dodat i další dva bočné mineritové štíty (3350 Kč bez Dph). Nezbytnou součástí kamen na dřevo je nerezový komín spolu s nerezovým krycím plechem ke správnému utěsnění komínu ke střeše sauny.

    Sauna se dodává ve standardu bez verandy, stříšky a oken. Součástí jsou celoskleněné vstupní dveře, případně celoskleněné dveře pro samostatný vstup do sauny u verze se 2 či 3 místnostmi. Za příplatek saunu vybavíme dřevěnými dveřmi s průhledem, jež lépe izolují a která jsou nově dodávána i se zámkem, možnost dodání dveří i bez zámku (cena ponížena).

Nově nabízíme v extra příslučenství také LED světelné pásy pod lavice (2 kusy) s transformátorem a vypínačem.

    Dopravné a montáž kalkulujeme vždy individuálně z důvodu objemnosti produktu. Pro dodání sauny je totiž nezbytné auto s hydraulickou rukou kvůli nakládce/vykládce. Vždy jsme schopni zajistit dopravu smluvními přepravci za příznivé ceny – přepravu naceníme na požádání. Možný je i odběr produktu na naší brněnské pobočce.

Při dodání rozmontované sauny je cena o cca 7% nižší, Sudová sauna - interiér s kulatými oknysauna je pak dodána na paletě, s bohatým obrazovým návodem na smontování.

K sauně nabízíme následující příplatkové příslušenství:

Extra příslušenství
Cena bez DPH Cena s DPH 21 %
Saunová kamna Harvia M3 + ochranné mineritové štíty (2 ks) 
9 363 Kč 11 329 Kč
Komínový nerezový set WKM1500 vč. krycího plechu
14 297 Kč 17 299 Kč
Ochranná stříška nad dveře před vstupem - 40 cm
4 225Kč 5 113 Kč
Veranda 60 cm s lavicí (smrk)
13 388Kč 16 199 Kč
Veranda 60 cm s lavicí (termoborovice) 20 711 Kč
25 061 Kč
Ochranný štít (minerit, 2 kusy) 3350 Kč
4054 Kč
Ochranný štít Harvia (1 kus - WL400) 2200 Kč 2662 Kč
Kulaté okénko 40 cm/kus 2 338 Kč 2 828 Kč
Hranaté okno 30x70 cm
2 338 Kč 2 828 Kč
Půl - kulaté okno velké 8 883 Kč 10 748 Kč
Boiler na ohřev vody Harvia - 20 litrů 10 312 Kč 12 478 Kč
Dřevěné dveře se zámkem 
5 130 Kč 6 207 Kč
Stylové LED osvětlení 6 213 Kč 7 517 Kč
Světlo se stínítkem el. 1 895 Kč 2 293 Kč

Sudová sauna - umístění u zákazníků, LED podsvětlení, :

Sudová sauna - reálné umístění u zázazníka 2  Sudová sauna - reálné umístění u zázazníka  LED podsvětlení lavic 
Sudová sauna Liberecko 6  Sudová sauna  Sudová sauna Liberecko 2 
detail zámku    

Pozn: Z technických důvodů není možné vyrobit sudovou saunu delší jak 5 m!
Galerie obrázků k produktu:
Barrel sauna půl kulaté okno Okenko kulate do sudove sauny Veranda sudové sauny Stříška sudové sauny Boiler
půl-kulaté okno okno malé kulaté
 Veranda sauny
Ochranná stříška
Bojler


Zavřít
Loading...