Sauny - prodej a výroba saun, infra sauny,sauna - Izolace sauny - Minerální desky - Saunová kamna, dveře do sauny , na míru
Volejte zdarma 800 500 600

Minerální deskyMinerální desky na dokonalé zaizolování sauny

 

Minerální desky od finského výrobce.  Materiál je extrémně odolný proti požáru - Třída A1.

Surovinou pro izolační desky je finský kámen, který je tříděný a následně v  pecích roztavený. Roztavený produkt z pecí je pak přeformován na kamenné vlny - materiál, který je lepší v poskytování dobré izolace, vyniká dlouhou životností a maximální požární ochranou.

 

Protipožární bezpečnost

Izolační řešení z kamenné vlny jsou bezpečnější a pohodlnější pro uživatele, ale i šetrné pro životní prostředí.  

 

Díky využití ohnivzdorných izolačních materiálů v budovách se jejich uživatelé mohou cítit bezpečněji a pohodlněji. Kamenná vlna je vyráběna z kamene, který není zápalný ani hořlavý. Kromě toho, že izoluje před teplem a hlukem, stejně účinně izoluje a chrání před ohněm. Kromě využití v tradičních konstrukcích je kamenná vlna používána i ve velmi náročných projektech za účelem zvýšení protipožární bezpečnosti. Jsou to projekty výtahů v budovách, krbů, komínů, výrobních  hal či letišť.         

  

Kamenná vlna se snadno řeže a zpracovává. Řezání lze provádět nejlépe pomocí ostrého nástroje s širokým ostřím nože . Jako podklad při řezání by měla sloužit dřevěná podkladová deska.

 


                                                        
                                  


 Diskuze

Zavřít
Loading...