Sauny - prodej a výroba saun, infra sauny,sauna - Infrasauny - Infrasauny Radiant pro jednu osobu - Saunová kamna, dveře do sauny , na míru
Volejte zdarma 800 500 600

Infrasauny Radiant pro jednu osobu

 

radiant 3Infrasauna pro jednoho za mimořádně nízkou cenu!Vysoce kvalitní výrobek firmy Harvia.
Tato firma má více než 20-ti letou zkušenost s budováním saun.

Ha
rvia Radiant obsahuje návod na instalaci, díky kterému je zprovoznění kabiny dílem pár okamžiků. Tuto infrakabinu můžete nainstalovat v jakémkoli suchém prostoru, například v ložnici. Délka a čas saunování se dají snadno nastavit přiloženým ovládáním. Harvia Radiant je ultrarychlá, saunovat se můžete méně než 10 minut po zapnutí. Světla mohou být také zapnuta pomocí ovladače. V obou modelech je zabudován CD přehrávač s rádiem pro vychutnání Vaší oblíbené hudby.

Kabina je vyrobená ze dřeva Hemlock — příjemně strukturovaného, borovici podobného, světle zabarveného dřeva. Vnější panely jsou z tmavě ořechové dýhy.

Radiant moderní design s velkým skleněným průčelím. Velké infrazářiče jsou umístěny tak, aby dlouhovlnné teplo prostupovalo všemi částmi Vašeho těla. Jelikož kabina způsobuje intenzivní pocení, je dobré mít chráněny lavice a podlahu, například ručníkem. Lavice jsou vyjímatelné pro snadné čištění. 

Infrazářiče neprodukují škodlivé záření. Jelikož se však při saunování výrazně zvedá teplota Vašich povrchových tkání, doporučujeme před používáním kabiny konzultaci s Vašim lékařem, pokud jste těhotní či máte zdravotní problémy.RAdiant 0909 2

 

 

 

Technické informace:

Počet infrazářičů:   4

Míst k sezení:        1

Výška:                 1910 mm

Váha:                   82 kg

Výstupní výkon:    1340 Watt

Radiant pro jednoho nakres


     
 

 

 

 

 

 

 

Zdarma k sauně:

Digitální kontrolní jednotka, osvětlení, CD přehrávač s rádiem.

 


Saunu Vám rádi předvedeme na naší prodejně v Brně
.

vice informací e-mailem


InfrasaunaZavřít
Loading...