Sauny - prodej a výroba saun, infra sauny,sauna - Infrasauny - Infrasauna Radiant pro dvě osoby - Saunová kamna, dveře do sauny , na míru
Volejte zdarma 800 500 600

 

Radiant infra 11Infrasauna pro dva za mimořádně nízkou cenu!



Vysoce kvalitní výrobek firmy Harvia. Tato firma má více než 20 letou zkušenost s budováním saun.

Harvia Radiant obsahuje návod na instalaci, díky kterému je zprovoznění kabiny dílem pár okamžiků. Tuto infrakabinu můžete nainstalovat v jakémkoli suchém prostoru, například v ložnici. Délka a čas saunování se dají snadno nastavit přiloženým ovládáním. Harvia Radiant je ultrarychlá, saunovat se můžete méně než 10 minut po zapnutí. Světla mohou být také zapnuta pomocí ovladače. V obou modelech je zabudován CD přehrávač s rádiem pro vychutnání si Vaší oblíbené hudby.

Kabina je vyrobená ze dřeva Hemlock – příjemně strukturovaného, borovici podobného a světle zabarveného dřeva. Vnější panely jsou z tmavě ořechové dýhy.

Radiant má moderní design s velkým skleněným průčelím. Velké infrazářiče jsou umístěny tak, aby dlouhovlnné teplo prostupovalo všemi částmi Vašeho těla. Jelikož kabina způsobuje intenzivní pocení, je dobré chránit lavice a podlahu, například ručníkem. Lavice jsou vyjímatelené pro snadné čištění. 

Infrazářiče neprodukují škodlivé záření. Jelikož se při saunování výrazně zvedá teplota Vašich povrchových tkání, doporučujeme před používáním kabiny konzultaci s Vaším lékařem, pokud jste těhotní nebo máte zdravotní problémy.



RAdiant 0909 2

 

 

 

 

Technické informace:

Počet infrazářičů:      5

Míst k sezení:           2

Výška:                    1910 mm

Váha:                     145 kg

Výstupní výkon:      1820 Watt

 

Radiant SGC1210 small nakres     

 


Zdarma k sauně:

Digitální kontrolní jednotka, osvětlení, CD přehrávač s rádiem.

 


Saunu Vám rádi předvedeme na naší prodejně v Brně
.

vice informací e-mailem

 


 



Zavřít
Loading...