• Přeskoč na obsah
 • Přeskoč na levé menu
 • Přeskoč na horní menu
 • O firmě, historie

  Volejte zdarma 800 500 600
  Sauna legend sliderSauna forte sliderSauna solide sliderSauna black slider  


  Homepage »Proč sauny od nás » O firmě, historie

  Stojí za námi "rodina"       Harvia Oy je již 60 let stabilní rodinnou firmou, jakých není na světě mnoho. Firma je finským lídrem vě výrobě saun a světovou jedničkou ve výrobě saunových kamen. Harvia exportuje svoje výrobky do více než 50 zemí světa.

  Sauny Harvia vybavují velké množství světových hotelů. (Referenční list Vám rádi zašleme.)

  Harvia v současné době zaměstnává 250 zaměstnanců a roční obrat společnosti je přes 50 mil. EUR. Vedení firmy mají na starost čtyři sourozenci, z nichž každý má svou úlohu.                
  Generálním ředitelem firmy  je Risto Harvia. 

  Rodina Harvia
  Loga znacek 1


  Firma Horavia s.r.o. je autorizovaným  distributorem značky Harvia Oy pro Českou republiku. Od svého vzniku se firmě podařilo zajistit distribuční síť prostřednictvím obchodních partnerů.    Jako oficiální partner zastupujeme v ČR také  prodejce speciálních světelných efektů Cariitti Oy. Naším cílem je v České republice  distribouvat kvalitní výrobky pro výrobu saun a to s patřičnou úrovní technické podpory a služeb. Firma zajišťuje servis, pozáruční servis a odborné poradenství výrobků Harvia a  Cariitti. Přečtěte si naše reference


  Jsme členem asociace pro elektronickou komerci:

                                              Finskasauna.cz členové asociace pro el.komerci 3


  Firma Horavia s.r.o.

  Fotky z prodejny Finskasauna.cz

  Risto + Michal  Asociace bazénů a saun České republiky (ABAS ČR) sdružuje provozovatele bazénů, saun, wellness a dalších regeneračních zařízení. ABAS ČR také profesně zastřešuje společnosti, které uvedené provozy projektují, staví, vybavují nebo pro ně zajišťují servis.

  Posláním asociace je rozvoj oboru. Mezi stálé činnosti patří i vzdělávání zaměstnanců a zájemců z oboru a poradenství včetně vypracovávání odborných posudků. ABAS ČR se podílí na tvorbě a novelizaci oborové legislativy a spolupracuje s orgány státní správy. Asociace je členem ISS (International Sauna Society - Mezinárodní asociace saun) a aktivně spolupracuje s Českou asociací wellness.

  Jsme členy asiciace bazénů a saun

  zelená firma 
     
  Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením 317 firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce. apek
  Loga znacek_6 Sauny Harvia logo  Loga znacek9   Loga znacek4Loga znacek 6

  Tovarna na vyrobu saun HARVIA Muurame vyroba sauny Harvia postup vyroba sauny Harvia postup
  Harvia Oy,Muurame
  Výrobní hnízda
  Výroba světla do sauny
   


  Harvia Firma 2 Harvia Firma Harvia Firma 1


  Fotografie z veletrhů:  ForArch 2012-3

  ForArch 2012-2

  Veletrh Brno SHK IBF 2011

  Veletrh 2011

   

  Veletrh Brno SHK IBF 2010

   

  Veletrh Brno SHK IBF 2009

   

  Fotografie z prodejny:

  showroom-prodejna Brno Prodejna _galerie prodejny
  Showroom 2 Showroom 3
        

   

   

  Zboží z elektronického prodeje  můžete vrátit do 14 dní od převzetí (bez udání důvodu)   

  Pokud se tak rozhodnete, zašlete na naši adresu nejlépe doporučeně písemnou žádost s uvedením čísla objednávky, popř. čísla daňového dokladu a čísla účtu. Zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování a v původním obalu. Náklady na transport nese zákazník. Neposílejte zboží na dobírku, nebude převzato. Po obdržení vráceného zboží a kontrole jeho stavu Vám zašleme odpovídající částku zpět převodním příkazem (nebo poštovní poukázkou na Vaši adresu) do 30 dnů.

  Pokud bylo zboží objednáno spotřebitelem, v souladu s § 53 (7) občanského zákoníku ve znění pozdějších předpisů, může spotřebitel odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží.


  Uplatní-li spotřebitel právo na odstoupení od smlouvy podle odstavce 7 § 53 občanského zákoníku, zákona č. 40/1964 Sb. v platném znění, má dodavatel právo na náhradu vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží a uvedením do původního stavu.

  Finskasauna.cz nakup bez rizika