• Přeskoč na obsah
 • Přeskoč na levé menu
 • Přeskoč na horní menu
 • Sauny na míru

  Volejte zdarma 800 500 600

  Výroba sauny na míru

   

  Nabízíme Vám široký výběr a možnost realizace atypické sauny. Každý klient má jiný prostor, proto Vám budeme naslouchat a společně vyrobíme dílo na míru Vašim požadavkům, tak aby jste byli spokojeni. Nabízíme nejen atypické tvary, ale také výrobu sauny prováděnou z materiálů, které si zvolíte sami. Každé Vaše přání je pro nás výzvou a budeme se na ni těšit.


     Sauny na míru banner

   

  Chcete saunu, postavenou přímo na míru podle Vašeho přání? Stačí, když nám sdělíte Vaše požadavky a společnými silami vytvoříme saunu Vašich představ. Naši kolegové a projektanti přímo ve finské Harvii se s Vámi rádi podělí o svoje know-how.

   

  Pokud máte dotazy nebo si přejete vyhotovit cenovou nabídku na saunu pro Vás pište na e-mail: info@finskasauna.cz, volejte telefony : 545 214 689 nebo 606 646 269

   

  Naše reference:

   

   


   

   

  Vyrábíme sauny jak samostatně stojící, tak vestavěné (do stávajícího objektu). Koupí atypické sauny od nás získáte výrobek firmy s dlouholetou tradicí z Finska. Výhodou našich saun jsou bohaté zkušenosti získávané již přes 60 let. Tím, že sauny nejsou vyráběny v ČR budou navíc exotickou součástí Vašeho domova.

   

  Atypické sauny vyrábíme z Vámi vybraného materiálu. Jsme schopni zajistit různé exotické dřeviny z Afriky, abachi, fuma, limba či pro finskou saunu nejklasičtější skandinávský smrk. V současné době je velmi populární také dřevo s úpravou termowood, staleté stromy Kelo nebo kontrastní směs dřevin olše a osika.

   

  Skleněné prvky pomohou k docílení moderního designu. Dveře do sauny jsou k dispozici plné celodřevěné, částečně prosklené i celoskleněné topidlo na dřevo nebo elektrické s regulací vně nebo uvnitř sauny.

   

  Saunové doplňky pomohou dokreslit celkový dojem sauny. Máme široký sortiment saunových doplňků - teploměry s vlhkoměrem, dokonce i barevně podsvícené, džbery nerezové v kombinaci s tmavým dřevem, naběračky.Provedeme Vám nacenění bezplatně. Zašlete nám rozměry prostor, do kterých byste rádi Vaši saunu zabudovali nebo nám zavolejte pro zaměření sauny. Vyhotovíme Vám 3D návrh Vaší budoucí sauny.

   

  Luxusní sauny

  Interiéry sauny a lavice podle přání zákazníka jsou samozřejmostí. Dokážeme například přizpůsobit odstín dřeva Vašemu interiéru domu. Zde jsou některé z Finských designů lavic pro ukázku ve video náhledu. Důraz je kladen na kvalitu, nápaditost a čistotu zpracování.

   

  • Ventura

  • Futura

  • Solar

  • Scala

  video:

   
   
   
    

   

  atypické sauny3 interier2
  interier3 interier1
  atypické sauny

     

  Naše vizualizace3

  Naše vizualizace2

   

  Naše vizualizace 1

  Interiér Scala (Novinka) - k vidění na nové prodejně v Praze!

   

  Interiér Scala CUBE Infra - detail přední strany