• Přeskoč na obsah
 • Přeskoč na levé menu
 • Přeskoč na horní menu
 • Harvia Forte

  Volejte zdarma 800 500 600

  Harvia Forte

  Saunová kamna Harvia Forte

  Forte

  Jemná sauna — ideální relaxace.

    

  Harvia Forte jsou moderní verzí kamen akumulujících teplo. Ekonomické výhody jsou zabaleny v elegantně navrženém plášti.


  Díky unikátnímu designu a technologickému řešení jsou Forte těmi nejlepšími kamny na trhu, které akumulují teplo. Jsou ideálními kamny pro finskou saunu (teplota kolem 70 ºC, velká vlhkost). Saunu Vám nevytopí na 100 ºC, ale díky velké vlhkosti zažijete tropickou a přitom jemnou saunu čili typickou finskou saunu.


  Kamna poskytují zcela odlišný komfort při vytápění sauny. Jakmile se spirály roztopí, mají spotřebu jako jediná 50 wattová žárovka, díky tomu můžete mít kamna zapojená klidně celý den. Když se rozhodnete saunovat, prostě otevřete poklop a za 1015 minut máte saunu vytopenou (nemusíte čekat na vytopení hodinu a půl). Pokud se rozhodnou za hodinu či dvě Vaše děti saunovat také, otevřou opět poklop a během chvilky je sauna připravená. Navíc nedochází k neustálým změnám teplot spirál, takže ty potom vydrží daleko delší provoz.

   

  Kamna se hodí do dobře zaizolovaných saun  dostatečná izolace zvýrazní enormně nízkou spotřebu.

   

  Kamna se ovládají z externího podsvíceného ovládacího panelu (součást dodávky). Díky tomu snadno ovládáte teplotu i výkon kamen. Tato kamna jsou navíc výborná i pro vyhřátí nízko položených lavic.

   

  Kamna jsou ideální pro rodinnou saunu, nebo pro malé penziony s řidším, nepravidelným denním provozem sauny. Jsou k dispozici v leskle černém, či chromovaném provedení  vyberte si svého favorita.

     Instrukce pro instalaci a použití:

  • Instalační manuál a návod k použití se aktualizuje.

  Příslušenství:

   

   


  Saunové kameny AC3000     

         Saunové kameny pro kamna nejsou součástí dodávky.